Rozliczenia roczne z Urzędem Skarbowym, stwarzają od zawsze problemy z wypełnieniem prawidłowo deklaracji PIT. Na rynku spotkamy wiele programów pomagających wykonać zeznanie roczne w należyty sposób. Coraz częściej spotykamy programy tworzone przez wyspecjalizowane firmy, ułatwiające prawidłowo stworzyć PIT.

PIT 2015 – pobierz program

Pity 2015 program, do rocznych rozliczeń podatkowych, obejmuje rozliczenia podatku od osób fizycznych i podatku ryczałtowego za 2015r, wraz z potrzebnymi załącznikami.

program pity 2015 ips

Program ten to w pełni profesjonalne narzędzie z wbudowanymi w program potrzebnymi opisami. Jest on nie tylko udogodnieniem w dokonywaniu obliczeń i kontrolowaniu kwot, limitów czy stawek lecz poprzez wbudowane systemy w postaci pomocy podpowiadającej, znacznie ułatwia prawidłowe sporządzenie formularza. Pomoc kontekstowa na każdym etapie wypełniania PIT zawiera fragmenty ustaw podatkowych i teksty broszur urzędowych. Dotyczy to również przeliczenia dochodów zagranicznych gdzie możemy skorzystać z przykładowych rozliczeń, wykazu stawek diet obowiązujących w poszczególnych państwach. Program pity2015 zawiera również wykaz umów z państwami, które podpisały je w celu uniknięcia podwójnego opodatkowania, przez podatnika. W przypadku rozliczeń ryczałtowych Ministerstwo Finansów nie przygotowuje broszur ułatwiających rozliczenie podatku. Program stworzony przez IPS zawiera wszystkie potrzebne informacje i objaśnienia, dzięki czemu łatwiej możemy rozliczyć podatek ryczałtowy.

pity 2015 ips setup exe

PIT 2015- pobierz program

PITy 2015 IPS

Uwaga, w związku z zapytaniami – na stronie nasze-pity.pl znajdziesz program do PITów, który jest wytwórstwa firmy Neonet, który został stworzony na potrzeby fundacji Tęczowy Parasol, a nie (jak część osób śle zapytania) jest to program PITY 2015 IPS od Przedsiębiorstwa Informatycznego. To nie jest program PITy IPS SzP. Konopki.