Jeśli do tej poru corocznie wypełniali Państwo PIT w sposób tradycyjny, mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Od tej chwili mogą Państwo wypełnić PIT bez wychodzenia z domu. Umożliwia to nasz program – PITy 2017 ng, który w prosty sposób pomoże wypełnić wymagane dokumenty. Pokrótce przedstawimy Państwu działanie naszego programu oraz jego zastosowanie. Jesteśmy przekonani, iż zbliżający się okres składania deklaracji podatkowych w 2017 roku, odtąd nie będzie stanowić problemu.

Jak wypełnić formularz PITy 2017 ng?

Program umożliwia Państwu wypełnienie dokumentu deklaracji podatkowej w sposób prosty i szybki. Po wejściu w nasz program oraz wybraniu odpowiedniego dokumentu (poza samym PIT-em nasz program posiada wzory wielu pozostałych dokumentów), należy wypełnić odpowiednimi danymi wszystkie wymagane rubryki, po czym wysłać przygotowany formularz do odpowiedniej placówki Urzędu Skarbowego. Nasz program został skonstruowany z myślą o wszystkich użytkownikach, dlatego też jego obsługa jest niezwykle prosta. Dodatkowo, nasz program posiada wbudowany samouczek oraz wszelkie porady odnośnie poprawnie wypełnionego dokumentu.
pity2016ng pobierz program

Wypełniając PIT 2017 – Pomagajmy!

Oprócz samej korzyści dla podatników, program PITy 2017 ng ma specjalną misję. Udostępniamy go bezpłatnie, aby zachęcić wszystkich podatników do składania deklaracji podatkowej przez internet. Kładziemy jednak nacisk na pewien bardzo ważny przywilej, który posiadamy jako podatnicy. Możemy bowiem oddać 1% naszego podatku, na rzecz dowolnej OPP (Organizacji Pożytku Publicznego). Poprzez umożliwienie Państwu darmowego korzystania z naszego programu ,,PITy 2017 NG”, prosimy jednocześnie o przekazanie 1% na rzecz jednej z tysiąca organizacji. Niestety, często przez pośpiech zapominamy o tym jakże ważnym zapisie, który może naprawdę wiele zdziałać. Dlatego też, nasz program w czasie wypełniania dokumentu, przypomni Państwu o możliwość przekazania 1%, o co gorąco prosimy. Pamiętajmy, że nas to nic nie kosztuje, a wielu ludziom może pomóc. Właśnie to niesienie pomocy, zarówno Państwu w wypełnianiu PIT-u, jak i ludziom potrzebującym – to nasza główna misja.
Podsumowując: Jeśli szukają Państwo jakieś alternatywy dla mozolnego ręcznego wypełniania deklaracji, zachęcamy do skorzystania z programu PITy 2017 ng. Jest on prosty w obsłudze, nie wymaga posiadania sprzętu wysokiej jakości, a co najważniejsze, umożliwia Państwu przekazanie 1% podatku. Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z elektronicznej drogi rozliczenia się z US, do czego serdecznie zapraszamy.